KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9636238
nr 963 6238
Stina Sörman
(1910-1993), Sverige
Blandteknik, Stina Sörman (1910-1993), hav, signerad, 19x41
Stina Sörman, svensk målare född 1910, död 1993.
måndag 25 maj 2015
kl 20:01:43